[صفحه اصلی ]    
:: ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
ثبت نام::
ارسال طرح::
آرشیو فصلی طرح ها::
درباره پایگاه::
::
:: خوش آمدید ::

سامانه مدیریت طرح های پژوهشی


معرفی سامانه‌ی مدیریت طرح پژوهشی

سامانه‌ی مدیریت الکترونیک طرح پژوهشی‌ برای اطلاع رسانی، مدیریت دریافت و بررسی طرح ها و نیز انتشار طرح های اتمام یافته ایجاد شده است و دارای سه بخش اصلی اطلاع‌رسانی از طریق پایگاه طرح پژوهشی، مدیریت دریافت و رهگیری طرح‌ها و داوری الکترونیک طرح‌ها می باشد.


 

 
:: پروپزال‌های دارای بیشترین بازدید پذیرفته شده طی 6 ماه اخیر ::
:: ثبت پروپزال تمام پایان نامه ها ::
 | تاریخ ارسال: 1398/7/3 | 
ثبت پروپوزال پایان نامه ها الزامی شد.

پیرو نامه ارسالی از معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، ثبت متن کامل پروپوزال تمامی پایان‌نامه‌های مصوب در تمامی رشته‌ها و مقاطع تحصیلی در سامانه پژوهشی دانشگاه ضروری شد. متن مصوبات مربوطه عینا تقدیم حضور می گردد:
 

۱- «تمامی دانشکد‌ه‌ها، دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و موسسات آموزشی و پژوهشی وابسته و یا زیرنظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا دارای مجوز تاسیس از شورای گسترش وزارت متبوع موظفند از تاریخ ابلاغ این نامه، تمامی انواع طرح‌های تحقیقاتی مصوب خود را اعم از بنیادی، کاربردی،‌ تحقیق در نظام سلامت (HSR)، فناوری، ارتباط دانشگاه با صنعت و غیرِ آن را توسط مجری اصلی طرح مربوطه در سامانه‌های الکترونیک و برخط (Online) مدیریت پژوهشی خود ثبت نمایند. پس از پایان طرح، گزارش نهایی، مقالات و اطلاعات تمامی محصولات پژوهشی و فناوری منتج از طرح مربوطه نیز بایستی در سامانه‌های مورد اشاره فوق ثبت و ارسال گردد.»

۲- «ثبت متن کامل پروپوزال تمامی پایان‌نامه‌های مصوب در تمامی رشته‌ها و مقاطع تحصیلی، از تاریخ ابلاغ این نامه توسط دانشجو در سامانه‌های الکترونیک و برخط (Online) مدیریت پژوهشی آن دانشکده،‌ دانشگاه و یا موسسه اجباری و الزامی است. علاوه بر متن پروپوزال پایان‌نامه، پس از انجام پایان‌نامه و اتمام آن و قبل از دفاع دانشجو(نهایتا قبل از تسویه دانشجو-این قسمت داخل پرانتز با هماهنگی وزارت اضافه شده است)، لازم است متن کامل پایان‌نامه در قالب فایل متنی در سامانه‌های الکترونیک و برخط (Online) مدیریت پژوهشی آن دانشکده،‌ دانشگاه و یا موسسه ثبت و بارگزاری شود. ارائه گواهی ثبت و ارسال متن کامل پایان‌نامه قبل از دفاع پایان‌نامه توسط دانشجو الزامی است.»

۳- «تمامی دانشکد‌ه‌ها، دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و موسسات فوق موظفند وب سرویس خروجی از سامانه مدیریت پژوهشی خود را براساس مشخصات فنی درخواستی موضوع نامه شماره ۸۹۸/۷۰۰/د مورخ ۸/۳/۹۸ تهیه و تامین نموده و به صورت پایدار در اختیار مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی این معاونت قرار دهند.»

 

>
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار کاربران
:. کل کاربران ثبت شده: 759
:. کاربران حاضر در وبگاه: 0
:. میهمانان در حال بازدید: 4
::
آمار بازدیدها
تمام بازدید‌ها: 1155768
بازدید 24 ساعت قبل: 2051
::
Persian site map - English site map - Created in 0.22 seconds with 50 queries by YEKTAWEB 4248